Субота, 20 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Дівчатка вчаться краще в класах без хлопчиків

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-04 10:45:30

Дівчатка вчаться краще в класах без хлопчиків Результати дослідження, проведеного у Великій Британії, показали, що якщо дівчатка вчаться окремо від хлопчиків, то вони рідше пропускають заняття і краще засвоюють навчальний матеріал.

Доктор Патрік Нолен і професор Елісон Бут з Ессекського університету (University of Essex, Велика Британія) провели дослідження - вони розділили групу студентів з 800 осіб, що навчаються по курсу “Введення в економіку”, на три групи - дівчата, хлопці й змішану групу.

З’ясувалося, що в кінці року середня оцінка в групі, де вчилися лише дівчата, була вище, ніж у двох інших. За статистикою, кожна дівчина з цієї групи склала річний іспит по курсу на 7,5% краще, ніж інші учасники дослідження.

Крім того, відвідуваність дівчат в цій групі була вища, ніж у їх однокурсниць в змішаній групі. У середньому, учениці “одностатевого класу” відвідали за підсумками року 71% занять, тоді як дівчата, що навчалися в класі з хлопцями, відвідали в середньому лише 63% лекцій і семінарів з курсу.

Дівчата, які навчалися лише зі своїми однолітками, зізналися, що без хлопчиків відчувають себе комфортніше і упевнено.

Дослідження було засноване на даних інших експериментів, які показали, що навчаючись окремо від хлопчиків, дівчатка частіше йдуть на ризик і стають більш конкурентоздатними.