Субота, 20 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Жінки більш охоче звертаються за допомогою до лікарів у порівнянні з чоловіками

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-04 13:30:10

Жінки більш охоче звертаються за допомогою до лікарів у порівнянні з чоловіками Відомо, що жінки більш охоче звертаються за допомогою до лікарів у порівнянні з чоловіками. Проте останнє дослідження показало: слабка стать насправді частіше хворіє.

Дослідники під керівництвом доктора Девіда Мелмаси з Агентства охорони здоров’я Барселони (Іспанія) встановили: жінки не лише частіше хворіли, але серед них були і вищі показники хронічних недуг. Самі ж жінки більш негативно оцінювали свій стан.

Ці висновки фахівці зробили в ході аналізу даних 29 тис. осіб. Виявилось, 38,8% жінок заявляли, що стан їх здоров’я “поганий” або “дуже поганий”. 25,7% скаржилися на те, що хронічна хвороба обмежувала їх активність. У чоловіків ці показники складали 27% і 19,3% відповідно.

Проте при найближчому розгляді, виявилось, аналогічна недуга викликала різну оцінку у чоловіків і жінок (жінки гостріше переживали хворобу). Жінки частіше страждали від таких хронічних захворювань, як артрит, психічні розлади і м’язові проблеми.