Понеділок, 22 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

В.Анушкевичус: Я не вважаю Чукалівку вдалим місцем для будівництва Палацу спорту

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-04 14:30:31

В.Анушкевичус: Я не вважаю Чукалівку вдалим місцем для будівництва Палацу спорту Івано-Франківський міський голова не підтримує ідеї будівництва міського Палацу спорту на землях села Чукалівка.

З його слів, з даного приводу мали місце значно кращі пропозиції. Одна з них – використати для зведення такого важливого для обласного центру Прикарпаття спортивного об’єкту територію 63-го котельно-зварювального заводу.

Втім, вирішення питання надання площадки на території заводу під будівництво спорткомплексу, як стверджує мер, не перебуває у компетенції міської влади. Його повноважні вирішувати керівники Міністерства оборони та інших високих державних структур.

Натомість івано-франківські очільники пропонували для будівництва Палацу земельну ділянку вздовж Калуського шосе. Втім, і ця пропозиція не знайшла згоди у всіх зацікавлених сторін.

«Нам кажуть, – зазначає мер, – треба комунікації тягнути. Які? Вода? Там неподалік насосна станція підйому. Газ є. Електроенергія є – там високовольтна лінія проходить. Каналізація? Зараз технології настільки пішли вперед, що її не треба навіть до річки тягнути. Є технології замкнутого циклу. Не хочуть – хай будують на Чукалівці…»

Автор: Сергій БІЛИЙ