П'ятниця, 19 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Фісташки допоможуть зміцнити судини

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2012-01-04 15:45:41

Фісташки допоможуть зміцнити судини Учені стверджують, що якщо людина регулярно включатиме до свого раціону фісташки, вона допоможе зміцнитися власним судинам. Дослідники з’ясували, що фісташки сприяють зниженню роботи ферменту SCD, важливого для метаболізму “поганого” холестерину, і на 9% знижують можливість отримати ішемічну хворобу серця.

Лікарями було встановлено, що завдяки механізму дії, здатному знизити холестерин у крові, фісташки є здоровим доповненням в щоденному раціоні для запобігання ризику серцево-судинних захворювань.

Вчені університету Пенн-Стейт і Центру дослідження харчування людини USDA Beltsville (США) з’ясували, що позитивні якості фісташок полягають у біологічно активних речовинах у їх складі, такими речовинами є волокно і фітостероли, які виявляються залежно від вжитої кількості.

Фахівці пояснюють, що багато жирів у фісташках (практично 90%) є “хорошими”, оскільки істотно знижують холестерин. Окрім того, фісташки є потужним джерелом волокна, яке у тому числі знижує поглинання холестерину. Також у фісташках містяться 8 живильних речовин, до яких належать тіамін, мідь, марганець, калій, вітамін B6, магній і фосфор.