Понеділок, 24 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

М.Вишиванюк: запровадження ринку землі не можливе без завершення земельної реформи

Косівщина - Новини Косівщини

Косів-Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2011-11-22 16:30:09

М.Вишиванюк: запровадження ринку землі не можливе без завершення земельної реформи Дорученням Президента України зобов’язано вжити невідкладних заходів щодо забезпечення розмежування земель державної та комунальної власності – зазначив на колегії облдержадміністрації із згаданого питання в.о. начальника Головного управління Держкомзему у області В.Боднарчук, та додав, що відповідно до нього по області підготовлено пропозицій на 57 об’єктів площею 215.5 тис. га на орієнтовну суму 22,1 млн грн.

Звичайно, що виконання заходів земельної реформи не можливе без належного фінансування. Тому доручаю терміново підготувати план робіт на 2012 рік із зазначенням джерел фінансування та потреб в коштах з різних бюджетів. Його узгодити з органами місцевого самоврядування, райдержадміністраціями, районними радами, міськими радами міст обласного значення, та в найкоротший термін подати на опрацювання профільної комісії обласної ради. І передбачити, щоб всі кошти від продажу несільськогосподарських земель та кошти від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва у 2012 році йшли тільки на земельну реформу. Особливо звернути увагу на проведення розмежування земель державної та комунальної власності, інвентаризація земель, встановлення меж населених пунктів, завершення видачі держаних актів на право власності на землю мешканцям області – зауважив голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

Окремим питанням на колегії облдержадміністрації було розглянуто стан виконання доручення Президента України від 15.07.2011р. №1-1/1476 щодо роз’яснення цілей проведення земельної реформи, запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення, врахування громадської думки при доопрацюванні законопроекту про ринок земель. Отож доручено продовжити дану роботу і у 2012 році із залученням ЗМІ, науковців, сільськогосподарських виробників та представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Джерело: Прес-служба Головного управління Держкомзему у Івано-Франківській області