П'ятниця, 19 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Податківці Прикарпаття зменшили планові перевірки суб’єктів господарювання на 70%

Косівщина - Новини Косівщини

Косів-Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2011-11-15 15:30:07

Податківці Прикарпаття зменшили планові перевірки суб’єктів господарювання на 70% Також запроваджено мораторій на проведення перевірок малого і середнього бізнесу.

Про це голова ДПА в Івано-Франківській області Віктор Рахміль повідомив на форумі «Влада і бізнес – партнери». Особливу увагу податківці приділяють вдосконаленню сервісу обслуговуванню платників податків та постійному конструктивному діалогу з бізнесом. В області запроваджується електронний документообіг. Зокрема, звітність в електронному вигляді подають 88 відсотків платників податку на додану вартість.

При ДПА в області активно діє Громадська рада, пропозиції якої враховані Верховною Радою України при розгляді законопроекту щодо спрощеної системи оподаткування, зазначив Віктор Рахміль.

Це уже третій форум, який організовує Івано-Франківська обласна державна адміністрація. Такий формат спілкування дає змогу представникам громадських організацій підприємців, платникам податків висловити свої пропозиції щодо вдосконалення взаємовідносин із владою, які спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій, перш за все у розвиток туризму та сільського господарства.

Джерело: Державна податкова адміністрація в Івано-Франківській області