Понеділок, 22 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

На Прикарпатті планується земельна зачистка : з кадровими змінами та відбитими руками

Косівщина - Новини Косівщини

Косів-Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2011-11-15 09:30:54

На Прикарпатті планується земельна зачистка : з кадровими змінами та відбитими руками Навести порядок в діяльності обласного управління земельних відносин та його підрозділів у районах має намір голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

З його слів, спеціально для цього він звернувся безпосередньо до голови Держкомзему з проханням направити на Прикарпаття «людину незаангажовану, яка нікого не знає, ні з ким не пов’язана», для того щоб така людина очолила управління земельних ресурсів.

Причина, як стверджує губернатор, полягає в корумпованості земельних підрозділів на Прикарпатті, в наслідок чого, «ні через одно управління, ні через один відділ так не клянуть владу», як через земельників. Втім, на заміні лише керівника управління пан Вишиванюк наміру не має. З його слів, необхідно переглянути штати усіх земельних відділів в районах і навіть якщо буде потреба змінити 100% службовців зробити це. З його слів, чимало працівників таких відділів не відповідають навіть кваліфікаційними вимогам, які висуваються до їхніх посад: відтак, земельні питання в області вирішують історики, музиканти, артисти тощо.

Окрему увагу в наведенні порядку у вказаній сфері губернатор планує привернути боротьбі з хабарництвом. «Я буду просити прокуратуру, СБУ та МВС, - зазначив він, - сісти і, можливо це погане слово, але «відбити руки» тим, хто бере і вимагає хабарі. Добре бере. Ато ж вимагає Він спати не може, кров з носа, як хтось йому щось не всуне за те, що він має робити по закону».

Автор: Сергій БІЛИЙ