П'ятниця, 19 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

На Івано-Франківщині більше тисячі роботодавців збільшили виплату зарплати

Косівщина - Новини Косівщини

Косів-Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2011-11-15 12:45:18

На Івано-Франківщині більше тисячі роботодавців збільшили виплату зарплати Співпраця податківців та представників органів виконавчої влади на Прикарпатті у складі комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у вересні-жовтні п.р. дає позитивний результат – до бюджету додатково поступило майже 1 млн грн податку на доходи фізичних осіб від 1126 суб’єктів господарювання, які збільшили виплату заробітної плати до розміру не нижче мінімального рівня.

Підтримавши ініціативу податківців, Івано-Франківська облдержадміністрація прийняла рішення, що комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат очолюватимуть голови райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Такий крок дав новий поштовх до активізації роботи у цьому напрямку”, - зазначає заступник голови ДПА в Івано-Франківській області Христина Будзяновська.

Також, з початку року легалізовано працю 1145 неоформлених найманих працівників, яким офіційно виплачено 1 млн. 239,4 тис. грн заробітної плати та сплачено до бюджету 101,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Загалом, за результатами проведених податківцями у цьому році документальних перевірок юридичних та фізичних осіб додатково донараховано 1775,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 830,0 тис. грн уже надійшло до бюджету. Найчастіше при перевірках виявляються факти приховування заробітної плати від оподаткування, виплата її за рахунок “тіньових” коштів, надання матеріальних та соціальних благ.

Джерело: Державна податкова адміністрація в Івано-Франківській області