П'ятниця, 19 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Міська рада має намір оголосити війну алкоголю у Івано-Франківську

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2011-11-10 16:45:22

Міська рада має намір оголосити війну алкоголю у Івано-Франківську Міська рада має намір оголосити війну алкоголю у Івано-Франківську. Обранці провели обговорення проекту рішення про впорядкування торгівлі спиртними напоями на території обласного центру.Міська рада має намір оголосити війну алкоголю у Івано-Франківську. Обранці провели обговорення проекту рішення про впорядкування торгівлі спиртними напоями на території обласного центру.

На дискусію запросили представників духовенства та активістів громадських організацій. Плани в депутатів рішучі. Вони хочуть повністю заборонити продаж спиртних напоїв в парках та скверах. Крім того — на відстані ближче, ніж 50 метрів до закладів освіти, спорту, медицини, духовенства та культури.

Присутні ініціативу мандатників підтримали. Адже проблема алкоголізму, кажуть вони, стає все актуальнішою.

Також у міськраді хочуть заборонити продаж алкоголю у місцях, площа яких менша, ніж 20 квадратних метрів. А також у закладах торгівлі, які не обладнані вітринами, охоронною і протипожежною сигналізаціями, достатнім освітленням і вентиляцією.

На цьому обговоренні представників торгівельного бізнесу не було. Їх сюди не запрошували. Тож ймовірно, що навколо документу розгорнеться запекла дискусія вже на черговій сесії міськради.

На дискусію запросили представників духовенства та активістів громадських організацій. Плани в депутатів рішучі. Вони хочуть повністю заборонити продаж спиртних напоїв в парках та скверах. Крім того — на відстані ближче, ніж 50 метрів до закладів освіти, спорту, медицини, духовенства та культури.

Присутні ініціативу мандатників підтримали. Адже проблема алкоголізму, кажуть вони, стає все актуальнішою.

Також у міськраді хочуть заборонити продаж алкоголю у місцях, площа яких менша, ніж 20 квадратних метрів. А також у закладах торгівлі, які не обладнані вітринами, охоронною і протипожежною сигналізаціями, достатнім освітленням і вентиляцією.

На цьому обговоренні представників торгівельного бізнесу не було. Їх сюди не запрошували. Тож ймовірно, що навколо документу розгорнеться запекла дискусія вже на черговій сесії міськради.