Понеділок, 24 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Селяни прийшли за паями… до Вишиванюка

Косівщина - Новини Косівщини

Косів - Косівщина інформаційна | Публіцистика та аналіз | 2011-11-10 17:30:56

Селяни прийшли за паями… до Вишиванюка «Чому в Городниці люди роками не можуть отримали законних земельних паїв?» — з таким запитанням два десятка мешканців села, після безрезультатних звернень до районних органів влади, прийшли в ОДА. Тут вони вимагали зустрічі з головою Івано-Франківської облдержадміністрації Михайлом Вишиванюком. Начебто, саме він гальмує процес видачі сертифікатів на ділянки.

Губернатор тривоги мешканців не поділив. Адже у Городниці на початку листопада з приводу земельних проблем зібрали спеціальну нараду під керівництвом голови РДА. Щоправда людей, які претендують на частку паїв, не запросили.

Попри це влада вирішила до кінця року виділити селянам ділянки із земель запасу. І видати державні акти на землю. Тож чому городничани прийшли вирішувати вже вирішену проблему в облдержадміністрацію — залишилось загадкою.

Селян губернатору таки вдалося заспокоїти. Щоправда, можливо, лише до 1 січня. Якщо влада не виконає свою обіцянку, люди збираються перекривати автодороги та влаштовувати інші акції протесту.