Неділя, 21 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Свято села в Стопчатові

Косівщина - Новини Косівщини


Святкування продовжилось у Будинку культури. Ведуча, директор цього закладу Оксана Морикіт надала слово  сільському голові М.П.Скригунець. Марія Петрівна вручила грамоти учасникам визвольних змагань — М.Гургулович, П.Волошинюку, М.Шмідтену.

Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові Свято села в Стопчатові

Грамотою було нагороджено директора Будинку культури О.Я.Морикіт за велику роботу у справі патріотичного виховання молоді, зокрема за створення клубу за інтересами «Соколята» та організацію його роботи.

Вражала велика підготовка до святкування: у Будинку культури була книжкова та фотовиставки, присвячені 69-й річниці УПА, милували око тематичні букети квітів і композиції, нікого не залишила байдужим виставка робіт вишивальниці Г.Ю.Зеленюк. Присутні на святі мали змогу переглянути літературно-музичну композицію «Віхами історії кличе Вкраїна», яку підготували  учасники художньої самодіяльності.

Щирими оплесками глядачі вітали виступи вокального жіночого ансамблю «Березунки» (керівник Анна Малкович), хорового колективу духовної пісні під керівництвом П.Паланюка, жіночої вокальної групи «Мальви» (керівник О.Шкрібляк).

У рамках свята відбувся кущовий огляд на краще виконання повстанської пісні серед учнівської молоді, в якому взяли участь виконавці зі Стопчатова, Уторопів, Яблунова, Лючі. Ведучими на ньому були учні Стопчатівської ЗОШ І-ІІІ ст. Б.Вінтоняк та Ю. Савчук.

Я. ТИМОФІЙЧУК.
Фото автора.