Неділя, 21 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Славна річниця Рожнова

Косівщина - Новини Косівщини

В останню неділю вересня Рожнів святкував День села. Погідний осінній день дарував гостям свята можливість насолодитися і останнім теплом, і яскравими барвами осені, і піднесеним настроєм, який панував у серцях малих і дорослих рожнівчан. Тішили око барвисті тематичні квіткові композиції, вражали майстерністю дитячі малюнки на асфальті.

На імпровізовану сцену ведучий свята Ф.Галай запрошує сільського голову В.Ропара, о. Василя і високих гостей: начальника управління внутрішньої політики ОДА Р.Стаська, депутата обласної ради, голову фракції «Удар» в обласній раді Р.Чернегу, депутата обласної ради Р.Сідаша, голову районної організації партії «Удар» М.Павлюка, заступника голови РДА В.Совіздранюка, начальника відділу туризму й культури РДА, заслуженого працівника культури України Д.Біланюка, заступника голови районної ради В.Жмендака.

За доброю християнською традицією, на святкування присутніх благословив о. Василь. Гордість за своє село та його славну історію, за працьовитих рожнівчан висловив у своєму виступі сільський голова В.В.Ропар.

Із 603-ю річницею села привітав присутніх начальник управління внутрішньої політики ОДА Р.Стасько. Він нагородив грамотами голів ОДА та обласної ради рожнівчан, які зробили вагомий внесок у розвиток села: завідуючу дошкільним закладом «Сонечко» С.В.Атаманюк, головного лікаря амбулаторії сімейної медицини Л.Г.Галичук, директора Будинку культури ім. І.Франка М.Ф.Гушул, директора НВК «Гуцульщина» О.Ю.Радиш, директора Будинку культури ім. Красовського М.Д.Свирид, приватного підприємця І.М.Сахро та сільського голову В.В.Ропара. Їм було вручено одноразові матеріальні допомоги. Для потреб сільської бібліотеки Р.Стасько привіз підбірку літератури.

Депутат обласної ради Р.Чернега зачитав привітанням жителям села від голови партії В.Кличка та разом із головою районної організації цієї партії М.Павлюком вручили цінний подарунок – принтер для сільської ради.

Особливо теплим було вітання заступника голови РДА В.Совіздранюка. Зі святом привітала односельців і найстарша жителька села (98 років) К.О.Фенко. Сільський голова В.В.Ропар вручив їй ікону та книжку про Рожнів.

А потім відбувся великий святковий концерт, у якому взяли участь і церковні хори, і кращі аматори сцени, представники учнівської художньої самодіяльності.

Я. ТИМОФІЙЧУК.
Фото І. Молчанової.

Косів - За матеріалами газети Гуцульський край - gk.if.ua