Неділя, 21 жовтня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Косівський РЦСССДМ відвідав Калуш

Косівщина - Новини Косівщини

У м. Калуші розташований соціальний гуртожиток  для  тимчасового перебування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 23 років,  які з різних причин не мають де проживати.

Нещодавно тут відбувся день відкритих дверей. У Калуш приїхали представники обласного та районних центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також директори соціальних гуртожитків з Дніпропетровська та Волині, які поділились своїм досвідом роботи. Завітали також колишні мешканці гуртожитку, які створили вже власні сім`ї. Вони розповіли, що дорогу до гуртожитку не забудуть ніколи, адже свого часу тут була їхня справжня домівка.

Всі мали можливість ознайомитись з умовами проживання в гуртожитку. Сьогодні тут живе  16 осіб. У приміщенні  є кухня, актовий зал, комп`ютери, необхідна апаратура. Загалом тут забезпечено всі умови для нормального проживання і відпочинку. Всюди панує домашня атмосфера.

Про затишок і чистоту у кімнатах дбають самі мешканці.

Серед них є двоє осіб з Косівського району. Одного уже поставлено на квартирний облік для поліпшенню житлових умов.

Хочеться подякувати усім працівникам за теплий прийом, за професіоналізм, терпіння і розуміння, які вони проявляють до наших косів’ян. Хочеться вірити, що у всіх жителів гуртожитку все буде гаразд і найголовніше: вирішиться їх житлове питання.

Можливо настане той час, коли держава подбає про дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування так, щоб серед них не було безхатьків.

Особи з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які не мають житла, можуть звертатися за адресою:

м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 72, тел. (03472) 6-18-31,
факс 6-15-53, е Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Вони завжди знайдуть тимчасову домівку у стінах соціального гуртожитку.
але тимчасово…

Ольга МАКСИМІВ,
провідний спеціаліст Косівського РЦСССДМ.

Косів - За матеріалами газети Гуцульський край