Вівторок, 25 вересня, 2018
© Передрук матеріалів тільки за наявністю активного посилання на Портал Косівщини

Категорії користувачів

Допомога - FAQs

Зареєстровані користувачі сайту поділяються на такі категорії з відповідними правами доступу та користування веб-сайтом Косівщини:

1Зареєстрований користувач - мінімальний рівень відразу після реєстрації. Має права доступу до розділів для зареєстрованих користувачів. Для переходу на інші рівні доступу звертайтесь до адміністрації сайту через електронну форму або електронною поштою.

2Автор - окрім прав зареєстрованого користувача має право розміщувати свої матеріали на сайті, які автоматично передаються редакторам сайту для перевірки, модерації та підготовки до публікації. Має право самостійно редагувати всі розміщені ним матеріали в режимі он-лайн.

3Автор-Редактор - окрім прав Автора, має право самостійно редагувати в режимі он-лайн всі матеріали веб-сайту, не залежно від того ким вони розміщені.

4Редактор-Видавець - окрім прав Автора-Редактора, має право публікувати матеріали в он-лайн режимі або дозволяти публікацію матеріалів інших користувачів.Выбрать мясорубку можно перейдя по ссылке! . Гюлен пообещал не сопротивляться экстрадиции в Турцию. источник . Самая актуальная информация купибилет тут.